Ana Sayfa Arama Galeri Video
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hakkımızda

“Bursa’da güzel bir yer” 2018 yılında, önce sosyal paylaşım ağları Instagram ve Facebook‘ta “Güzel ülkemizin kadim şehri ve Osmanlı’nın ilk başkenti olan Bursa’mızın, kadraja sığan en güzel anlarını bu hesapta buluşturuyoruz.” sloganıyla yola çıkmış, 2020 yılına gelindiğinde ise Twitter ve YouTube‘da yerini almış bir oluşumdur.

Deneyimli bir ekibe sahip olan “Bursa’da güzel bir yer” 2021 yılından itibaren ise “Bursa’yı daha iyi tanıtabilmek” adına bir adım daha atarak bursadaguzelbiryer.com sitesini açtı ve güzel şehrimiz Bursa için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Misyonumuz

Misyonumuz, Bursa’nın eşsiz cazibesini ve tarihini tanıtmak, Bursa’ya gelecek olanları en iyi şekilde hazırlamak ve bu güzel şehirdeki deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olmaktır. Bursa’yı ziyaret etmeye karar vermiş olanlar için pratik rehberlik sunmayı amaçlıyoruz.

Neler Sunuyoruz?

  • Bursa’nın önemli noktalarını, tarihi ve kültürel yerleri, doğal güzellikleri ve daha fazlasını içeren kapsamlı rehberler sunuyoruz. Hangi yerleri ziyaret etmeniz gerektiği konusunda size rehberlik ediyoruz.
  • Ayrıca Bursa mutfağındaki lezzetleri keşfetmek isteyenler için tavsiyeler ve bu lezzetler hakkında bilgiler sunuyoruz.

Bursa’nın büyülü dünyasına adım atın ve bu eşsiz şehri keşfedin!

Eylül 2023 itibariyle “Bursa’da güzel bir yer” logo değişikliğine gitmiştir.

Eski Logo

Yeni Logo

bursadaguzelbiryer.com‘daki “özel içerikler” izinsiz kullanılamaz.

E-posta: info@bursadaguzelbiryer.com

İletişim

    Bursa'yı Keşfet

    TÜMÜ
    12345678